Oferty na internet stacjonarny bez zobowiązania. Oferta de Szukamy najtańszej

Zestawienia ofert naszych telekomów to również kopalnia pomysłów z Waszej strony. Doceniam i dziękuję. Pod ostatnim zestawieniem najtańszych oferece internet stacjonarny pojawiła się w komentarzach propozycja zrobienia zestawienia oferece internet stacjonarny bez zobowiązania.

Podejrzewam, iż wiem skąd ten pomysł – wiele osób w Polsce wynajmuje mieszkanie, często nie jest to rozwiązanie na lata, a dostępu do internetu potrzebujemy również w wynajętym mieszkaniu. Warto więc skorzystać z oferty bez zobowiązania, którą to można w każdej chwili wypowiedzieć, zwłaszcza w przypadku nagłej zmiany miejsca zamieszkania.

Prześledziłem takie oferty u naszych operatorów, i pewnie Was to nie zdziwi – są one droższe od standardowych abonamentów z wielomiesięcznym zobowiązaniem. Trudno się temu dziwić, to często wiąże się z inwestycją, na przykład pociągnięciem dodatkowych kabli, a ryzyko odejścia klienta w każdej chwili bez spodziewanego zwrotu z tej inwestycji duże.

Niemniej są takie oferty, sprawdźmy w jakich cenach. Pod uwagę bierzemy dwóch największych operatorów kablowych – UPC em Vectra oraz Orange, Play. T-Mobile não é uma oferta de internet stacjonarny bez zobowiązania, podobnie jak Plus, ale w miejsce Plusa sprawdzimy dodatkowo Netię.

Dla uproszczenia do porównania weźmiemy plany z najwyższym limitm prędkości w ofercie, podobnie jak w poprzednim wpisie z najtańszą ofertą na internet stacjonarny z zobowiązaniem – wiadomo, że mniejsze limity będą tańsze.

Internet stacjonarny bez zobowiązania w Netia

Zaczynamy alfabetycznie od Netii, która plan w ofercie bez zobowiązania z limitm prędkości pobieranych danych do 1 Gb/s wyceniła na 80 zł miesięcznie.

Para o 10 zł drożej niż w ofercie z zobowiązaniem na 24 miesiące, gdzie dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące nie ponosimy opłat – to jedyna różnica w tych dwóch opcjach.

Internet stacjonarny bez zobowiązania w Orange

W Orange za podobny plan z limitem de 1 Gb/s zapłacicie 89,98 zł miesięcznie.

W tym przypadku oferta bez zobowiązania jest droższa również o 10 zł, dodatkowo w ofercie z zobowiązaniem w miejsce jednego darmowego miesiąca są dwa miesiące abonamentu za 0 zł za zakup online.

Internet stacjonarny bez zobowiązania w Play

Jogue nie ma światłowodów w ofercie bez zobowiązania, za to jest taka opcja w internecie stacjonarnym z limitem prędkości do 600 Mb/s, która kosztuje 60 zł miesięcznie.

Tyle samo zapłacicie miesięcznie za ten plan w ofercie z zobowiązaniem z tą różnicą, że dopiero od siódmego miesiąca. Pierwsze pół roku jest za darmo.

Internet stacjonarny bez zobowiązania w UPC

UPC z kolei w ofercie bez zobowiązania proponuje plan za 89,99 zł.

W ofercie z zobowiązaniem ten sam plan kosztuje 79,99 zł, czyli 10 zł taniej.

Internet stacjonarny bez zobowiązania w Vectra

Ostatni ze sprawdzanych operatorów, podobnie jak Play ma w ofercie bez zobowiązania plan z limitm prędkości do 600 Mb/s, jednak w cenie nieco wyższej – 64,99 zł miesięcznie.

Ta sama oferta z zobowiązaniem na 9 miesięcy kosztuje 49,99 zł miesięcznie, podobnie jak z zobowiązaniem na 12 miesięcy, ale tylko przez pierwsze 3 miesiące gratis, później do 12. miesiąca płacimy: 59,99 zł, a od 13. miesiąca: 64 ,99 zł.

Najtańsza oferta na internet stacjonarny bez zobowiązania

Cena miesięczna Toque Vectra Netia Laranja UPC
Limite prędkości fazer 600 Mb/s fazer 600 Mb/s fazer 1 Gb/s fazer 1 Gb/s fazer 1 Gb/s
Opłata miesięczna 60,00 zł 64,99 zł 80,00 zł 89,98 zł 89,99 zł

O acesso à Internet é gratuito e o limite máximo de uso da Internet é limitado a 600 Mb/s. Limite de 1 Gb/s najtaniej kupicie com Netii za 80 zł, aw Orange i UPC prawie 10 zł drożej.

Banco de imagem de Depositphotos.


Source: AntyWeb by antyweb.pl.

*The article has been translated based on the content of AntyWeb by antyweb.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!