Oficiálně končí podpora pro jedny z nejoblíbenějších Pixelů

Až na pár ojedinělých výjimek, které se asi dají spočítat na prstech jedné ruky, čeká všechny mobilní telefony dřív nebo později okamžik, kdy je výrobce odřízne od další oficiální softwarové podpory. Tedy vydávání systémových aktualizací a bezpečnostní záplat. Plati to take pro telefony Pixel, kterým k prodlužování plnohodnotného života nepomáhá ani fakt, že je vyrábí samotný Google. Aktuálně tak končí podpora například u historicky velmi populárních modelů Pixel 3a a Pixel 3a XL.

Jak prozrazuje eu oficiální nápověda, u těchto dvou mobilů je posledním měsícem softwarové péče květen 2022. I když ještě možná alternativní varianty třetího Pixelu obdrží nějaké updaty v tomto měsíci, oficiálně půjde o ty. Modely Pixel 3a a Pixel 3a XL patřily v očích mnohých fanoušků v celé sérii k těm nejpovedenějším. Novější telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL, které měly s nahrazováním třetí generace hodně práce, čeká konec podpory letos v říjnu.

Você precisa de telefonia Pixel jste měli možnost vyzkoušet?

Zdroj: uma autoridade


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!