Perfektně sedící a ručně šité české prádlo Corpus Lingerie jako základ šatníku

foto: se svolením značky Corpus Lingerie

Která žena por se nechtěla ve spodním prádle cítit pohodlně a krásně? Tento pocit nejen ženám poskytují kousky od české značky Corpus, která kromě zřejmého přání opečovávat pokožku zákazníků hebkým prádlem z bambusu, chce také dodávat odvahu, aby se každý cítil ve svém těle dobře a přijímal ho se všemi jeho odlišnostmi.

„Střihy navrhujeme tak, aby seděly širokému spektru postav a velikostí. Naše tělo je náš domov a starat se o něj můžeme už při výběru něčeho tak každodenního, jako je kvalitní spodní prádlo. A tak spolu s respektem k přírodě i lidem dopřáváme našim zákazníkům nový zážitek. „Korpus“, jako pevný základ šatníku a stavební kámen našeho sebevědomí,” dodává ke značce jedna ze zakladatelek Anna Bolha.

Material je klíčový

Pro Corpus je důležité hlavně pohodlí zákazníků a udržitelnost, proto pro své kousky zvolily materiál z bambusu, který je přírodní, roste velmi rychle, pomáhá proti erozi půdy a zadržuje vodu v krajině. Další výhodou je, že díky své odolnosti vydrží bambusové oblečení velmi dlouho, je vysoce prodyšné, hypoalergenní a odvádí pot dvakrát rychleji než bavlna. Corpus si navíc bambusovou viskózu dováží a až v Brně z něj tvoří vlákna, která následně pletou a barví pro své nadčasové kousky.

Udržitelnost jako základ značky Corpus Lingerie

„Zákazník koupí našeho prádla podporuje lokální výrobu. Produkty necestují přes půlku světa a nevznikají na velké průmyslové lince za nelidských podmínek. Šijí je české švadlenky – poctivě, ručně a za svou práci dostávají férovou odměnu,” komentuje výrobu druhá ze zakladatelek Alžběta Žáková.

Dalším aspektem udržitelnosti značky je znovu využití odstřižků a odpadů vzniklých při výrobě. Tvoří z nich jednak devadesátkový hit scrunchies – příjemné gumičky do vlasů v nadčasových barvách a tomar kalhotky Thong Briefs – u kterých se spotřebovávají odstřižky z šití Ame Yoga topů a Ami Active podprsenek. Všimnout si toho můžete na zadním díle sešitém ze dvou kusů látky.

foto: se svolením značky Corpus Lingerie


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!