Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

Přemýšlíte nad aktuálním letním střihem a nedokážete se rozhodnout mezi gentlemanem alias lamačem srdcí nebo extravagantním elegánem? Para vůbec nevadí, teď už si totiž vybírat nemusíte. Objevte zbrusu novou pánskou kolekci Salonu Petra Měchurová a najděte si v ní kousek sebe.

Kolekce vyniká impozantními střihy i pestrostí stylingu, je nadčasová a hlavně pro všechny věkové kategorie. Stejný střih lze upravit do hladké podoby s čistou linií, či naopak do kudrnaté hřívy. Gentlemanský styl nepostrádá svou stylovost a je dokonale upravený v každé situaci. Tento střih ocení dívky i dámy, jelikož sluší mladým chlapcům stejně jako pánům středního věku.

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

I pro muže je udržování vlasů každodenní rutinou. Proto de o ně měli řádně pečovat. Salon Petra Měchurová doporučuje správné a pravidelné mytí vlasů, které udržuje pokožku hlavy čistou a zdravou. Ta potom dokáže vlasům dodat veškeré potřebné živiny. Vlasy však nemyjte příliš horkou vodou, která vlasům rozhodně neprospívá. Vynechat byste neměli ani jednou týdně masáž hlavy, aby docházelo ke stimulaci růstu vlasů, zvýšení průtoku krve ak uvolnění svalů. Stačí jemně rozprostřít prsty na pokožku hlavy a slabým tlakem a krouživými pohyby po dobu tří až čtyř minut masírovat.

Na vysoušení vlasů si dejte zejména pozor. Mokré vlasy jsou v nejkřehčím stavu a mohou se snadno zlomit. Nedrhněte vlasy ručníkem, použijte ho pouze na vymačkání přebytečné vody ve směru růstu vlasů a rozčešte hřebenem nebo kartáčem se širokými zuby.


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!