Posuňte kvalitu nahrávaného zvuku na novou úroveň s mikrofonem Stream 900 HD Studio od uRage


Áudio je jedním z nejdůležitějších prvků u tvorby obsahu. Ať už jde o streamování, vlogy, voiceovery nebo podcasty, vždy chcete, aby byl váš poslech maximálně příjemný. Faça kvalitního mikrofonu je třeba investovat um modelo Stream 900 HD Studio vás za menší příplatek bohatě odmění.

Stream 900 HD Studio je, jak již název napovídá, mikrofon určený pro lidi, kteří to s nahráváním zvuku myslí vážně. Samotný mikrofon má frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz, impendaci 680 ohmů a citlivost -45 dB. Jde o kondenzátorový typ a jeho kvalita se může měřit s mnohem dražšími modely.

Na samotném mikrofonu najdeme ochrannou mřížku zasazenou do elegantního těla. Modré podsvícení vám dá jasně najevo, že je vše připraveno k nahrávání. Zvuk můžete za chodu upravovat otočným tlačítkem pro regulaci zisku. Nachází se zde i regulace hlasitosti při odposlechu. Kvalitní mikrofony totiž disponují také výstupem v podobě například 3,5mm jacku pro případ, že byste chtěli poslouchat nahrávaný zvuk bez prodlevy. U Stream 900 HD Studio é um zdířka jacku nachází prático e divertido.

Ze spodní části pak nalezneme moderní USB-C, kam zasunete dlouhý 2,5metrový kabel, jenž je součástí balení. V něm najdete i celé odpružené rameno s izolovaným držákem pro mikrofon.

Rameno k mikrofonu je často podceňovaný kus příslušenství. I sebelepší mikrofon totiž nebude dobře filtrovat okolní hluk a nahrávat váš hlas, pokud ho dáte příliš daleko. Držák s řadou kloubů tento problema řeší a zároveň vám ušetří místo na roubou.

uRage zvolilo k mikrofonu Stream 900 HD Studio velmi kvalitněprovené hliníkové rameno s odpružením. Celá soustava je již z velké části sestavená a vám stačí ke stolu přidělat pouze upevňovací svorku a do té nasadit rameno. Na jeho konci se nachází “pavouk”, tedy izolovaný držák samotného mikrofonu. Vyladěný úchyt eliminuje jakékoliv vibrace přicházející od stolu a pomáhá tak k čistšímu nahrávanému zvuku.

Do pavouka mikrofon nasadíte během pár vteřin a díky dlouhému kabelu a precizně nastaveným kloubům je pohyb s celou sestavou velmi jednoduchý a plynulý. Mikrofon si můžete posunout přímo před sebe a zároveň vám nebude překážet v okolí klávesnice, myši nebo monitoru.

Pro maximální kvalitu nahrávaného zvuku lze využít i dodávaný pop filtr, který jednoduše připevníte k samotnému rameni. Podcasty a streamy díky tomu získají úplně novou úroveň.

Pokud rameno nevyužijete, v balení se nachází také praktický malý stojan. Mikrofon si můžete z ramena během pár sekund přesunout na tento stativ a používat ho například na cestách. Para vše bez jakéhokoliv šroubování.

Díky kombinaci kvalitního mikrofonu s pop filtrem a přibaleného ramena je mikrofon uRage Stream 900 HD Studio vhodný pro streamery, tvůrce podcastu ale i hráče, kteří si potrpí na maximální kvalitu zvuku. Instale je otázkou několika krátkých minut, za což může nejen předem sestavené rameno, ale i fakt, že mikrofon nepotřebuje žádný speciální software. Vše funguje okamžitě po připojení do počítače nebo Macu.


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!