Przeniesienie numeru on-line com ofertas de jogos Orange, Play, Plus e T-Mobile

Ostatnio sporo piszemy na Antyweb ou oferta de kart. Z jednej strony o ciekawych rocznych promocjach u każdego z operatora, az drugiej – okazuje się, że niektórzy z nich umożliwiają wyciśnięcie z nich więcej niż wynika z pakietów. To dobra okazja więc, de sprawdzić jak operatorzy ułatwiają lub utrudniają przejście ze swoim numerem pod swoje skrzydła.

Przeniesienie numeru w abonamencie mniej więcej jest podobne w Orange, Play, Plus i T-Mobile – nie wymaga to wielu formalności, bo operatorzy mają już wszystkie nasze dane, więc process ten możliwy jest od początku do końca bez wychodzenia z domu. Czy tok jest podobnie w ofertach na kartę? Wszak, po wejściu w życie ustawy antyterrorystycznej musimy się legitymować dowodem osobistym przy zakupie starter e rejestracji kart SIM. Sprawdźmy.

Przeniesienie numeru w ofercie kartę w Play

Jogar przy przeniesieniu numeru w ofercie na kartę oferuje bonus w postci 20 GB transferu danych i 200 zł na rozmowy i SMS-y, ktore to można wykorzystać przez 60 dni.

Bonus atrakcyjny, jednak aby przenieść swój numer do Play musimy udać się osobiście z dowodem osobistym do jednego z salonów lub punktów sprzedaży Play.

Link do szczegółów na stronie Toque.

Przeniesienie numeru w ofercie kartę w Plus

Mais podobnie wymaga osobistego pojawienia się w salonie w celu przeniesienia numeru.

Z tą różnicą, że tutaj bônus jest chyba najbardziej atrakcyjny spośród operatorów infrastrukturalnych. Po udanym przeniesieniu dostajemy wybrany pakiet w ofercie na kartę za darmo na 3 miesiące. Pegue więc w najdroższym pakiecie przez kwartał możemy korzystać z pełnego sem limite de rozmowy i wiadomości SMS/MMS oraz 35 GB transferu danych w 5G bez żadnych opłat. Po tym okresie możemy zmienić pakiet na tańszy.

Link do szczegółów na stronie Mais.

Przeniesienie numeru w ofercie kartę w T-Mobile

W T-Mobile não é um bônus de żadnych przy przeniesieniu numeru w ofercie na kartę i tak jak u poprzedników Play i Plus, por przenieść numer do tego operatora musimy odwiedzić jeden z salonów.

Link do szczegółów na stronie T móvel.

Przeniesienie numeru w ofercie kartę w Orange

Orange na start dla przenoszących numer aktywuje na koncie klientów pakiet 2 GB transferu danych do wykorzystania przez rok oraz usługę Konto Ważne Rok, dzięki czemu przez cały rok mamy aktywne połączenia wychodzące bez konieczności dołado.

Bônus w Play i Plus są atrakcyjniejsze, jednak w Orange przeniesienie numeru w ofercie na kartę jest tak proste jak w abonamencie. N / D operador de stronie podajemy nasz numer do przeniesienia.

Operador wysyła na niego kod potwierdzający, wprowadzamy go na stronie i przechodzimy dalej. Automatycznie, do czasu przeniesienia przyznany zostaje nam numer tymczasowy. Później, na kolejnej stronie musimy jeszcze wprowadzić nasze dane, wyrazić niezbędne zgody i złożyć zamówienie.

Czas na przeniesienie? W kalendarzu, w którym zaznaczamy konkretną datę przeniesienia, najbliższy możliwy termin a 7 lipca, um więc niemal dwa tygodnie. Para sporo, ale w para miejsce mamy numer tymczasowy, a samą kartę otrzymujemy kurierem za darmo w kilka dni – przynajmniej według deklaracji operatora.

Tak więc nie jest to take proste, tylko jeden operador infrastrukturalny umożliwia przeniesienie numeru w ofercie na kartę bez wychodzenia z domu. Niemniej może się okazać, że w przypadku osobistej wizyty w salonie u pozostałych operatorów uda się dez processos nieco przyspieszyć.

Banco de imagem de Depositphotos.


Source: AntyWeb by antyweb.pl.

*The article has been translated based on the content of AntyWeb by antyweb.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!