RAZR nie będzie wyglądał jak.. RAZR. Składak z nowym designem

Nowy składak Motoroli nie będzie już przypominał klasycznego modelu RAZR. Trochę szkoda, ale nie dało się inaczej.

Nostalgia w branży tech to potężna broń, której Producenci nie wahają się użyć, por przyciągnąć konsumentów. Zobaczcie chociaż, jak na mocy nawiązania do klasycznych modeli Nokii biznes zrobiło HMD Global. Oczywiście – nie oznacza to, że uderzanie w nostalgiczne nuty jest czymś złym. Dobrze wykorzystane nawiązanie do retro jest czymś świetnym, co pokazała Motorola w kwestii swojego dotychczas jedynego składaka, czyli modelu RAZR. Oczywiście, telefonowi można było co nieco zarzucić i ostatecznie nie wytrzymał on rywalizacji z Samsungowym Flipem, ale w kwestii wyglądu był to naprawdę strzał w dziesiątkę i mi chociażby z tego powodu smartfonieużywało si naprawdú smartfonieużywało Pomimo tego jednak stosunek ceny do specyfikacji zrobił swoje.

Motorola postanowiła więc przeprojektować RAZR. Nie do poznânia

Niedawno do sieci wyciekła rzekoma specyfikacja nowego smartfonu Motoroli. Na pokładzie ma być Snapdragon 8 gen 1, mais de 12 GB de memória RAM oraz ekran 120 Hz. Jak takie parametry wytrzyma bateria ou pojemności (zakładanej) 2800 mAh? Nie wiem, choć się domyślam. Mówiło się też o trzech aparatach z tyłu, ale teraz wiemy, że skończy się “zaledwie” na dwóch. Skad? Ano stąd, że niedawno pojawiły się w sieci pierwsze zdjęcia nowego urządzenia Motoroli.

Źródło: 91mobiles

Osoba, która przekazała zdjęcie, opowiedziała też, jak jej zdaniem nowy RAZR leży w dłoni i stwierdziła, że ​​wraz z tym modelem znikają tak naprawdę wszystkie nawiązania do poprzednika Flipa, a telefon jest łudz Galaxy. Widać para też na zdjęciu, po braku “podbródka” oraz po charakterystycznej, aluminiowej ramce dookoła korpusu. Motorola prawdopodobnie postawiła na taki wygląd, ponieważ było to jedyne rozwiązanie pozwalające “upchnąć” wewnątrz wszystkie podzespoły. Przypomnę tylko, że ze wszystkich składaków do właśnie Motorola RAZR była najsmuklejszym modelem i za to zawsze zbierała dużo plusów, ponieważ nie zajmowała dużo miejsca w kieszeni. Nowy wygląd jest bardziej pudełkowaty io ile na pewno wpłynie to pozytywnie na funkcjonalność, to nieco żal mi, że tak szybko odpuszczono nawiązania do oryginalnego RARZ’a.

Nie oznacza to jednak, że na tym kończą się problemy składaka Motoroli. Przecieki mówią, że ze względu na konieczność zaprojektowania go od nowa, a nie tylko ulepszenia poprzednika, jego cena nie będzie się różnić od smartfona z 2020 roku. Przypomnę, że RAZR 5G kosztował u nas 6499 zł, podczas gdy Galaxy Z Flipa 3 można dziś spokojnie kupić poniżej 4 tys. zł. Nadal nie jest to mało, ale różnica cenowa jest znacząca. RAZR ma wyjść w okolicach sierpnia, um więc wtedy, kiedy Samsung pokaże Flipa 4, który, również według przecieków, ma być mocniejszy i tańszy niż poprzednik. Innymi słowy – Motorola musi się postarać, żeby podbić serca konsumentów.

Źródło


Source: AntyWeb by antyweb.pl.

*The article has been translated based on the content of AntyWeb by antyweb.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!