Sága oceňovaných BT sluchátek pokračuje

Japonské Sony premiou několika hodinami oficiálně představilo nová náhlavní sluchátka z populární prémiové řady WH-1000XM. Pátá generace těchto pravidelně oceňovaných sluchátek sází na několik vylepšení oproti dřívějším modelům a od posledních dvou se znatelně liší i designově. Nejpropagovanější vlastností je opět velmi kvalitní aktivní potlačení okolního hluku (ANC), které prý Sony WX-1000XM5 posouvají na další úroveň hned z několika důvodů.

O efektivní filtraci nežádoucích zvuků se u novinky starají hned dva procesory a osm mikrofonů, které řídí Auto NC Optimizer. Potenciální zájemci a znalci starších verzí mohou počítat mimo jiné s nástrojem DSEE Extremo pro zvýšení kvality skladeb, prostorovým zvukem 360 Reality Audio nebo kodekem LDAC. Čistotu hlasu zajišťují čtyři mikrofony s paprsčitým uspořádáním. Nechybí Falar para conversar pro utlumení poslechu při řeči ani assistenti od Google a Amazonu.

Fones de ouvido com cancelamento de ruído Sony WH-1000XM5 Vídeo oficial do produto

Oproti dvěma předchozím generacím je znatelná změna u hlavového mostu i náušníků. Design “klapek” na uši je vyveden v novém typu měkké kůže a má plynulý posuvník. Nový materiál ze syntetické kůže Soft Fit má zase těsně přiléhat k hlavě, čímž sníží tlak na uši a blokuje přístupu vnějšího hluku. Po stránce výdrže zůstalo vše při starém. Počítejte s 30hodinovým stropem při zapnutém ANC a tím, že třemi minutami nabíjení si zajistíte 3 hodiny poslechu.

Bluetooth (ale v případě potřeby i drátová) sluchátka WH-1000XM5 podporují toké novo ou užitečnou funkci rychlého párování od společnosti Google, která umožňuje snadné párování se zařízeními se sistema Android. Umožní vám takeé zjistit, kde jste sluchátka naposledy nechali. Funkce Swift Pair zajistí rychlé a snadné spárování sluchátek s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem se systémem Windows 11 nebo Windows 10.

Krabička produktu je vyrobena z recyklovaných a udržitelných materiálů a přitom neobsahuje žádný plast. Součástí balení je i pouzdro, do kterého je možné sluchátka poskládat. Česká cena činí 10 599 Kč a sluchátka seženete v černé a stříbrné barvě.

Jak se vám libí novo Sony WH-1000XM5?

Zdroj: Sony


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!