ŠAMPION PRATI ŠAMPIONE: Dejan Stanković bodri Zvezdu u Pioniru! (FOTO)

Odličan meč!

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Cedevita Olimpije você Pioniru u okviru prve utakmice polufinala Jadranske lige, a ovo je prva takmičarska utakmica crveno-belih još od 23. aprila. Trenutno gledamo atraktivnu utakmicu, a rezultat na poluvremenu je 53:48.

Obe ekipe su zgrčeno ušle u duel, tri nedelje bez takmičarskog meča ostavile su trag na ekipu Dejana Radonjića koja bi tek za nekoliko četvrtina trebala da izgleda optimno. Uprkos tome, uspeli su da na početku dođu do prednosti od devet razile, ali su gosti to brzo anulirali, pa je utakmica ušla u egal gde domaći ne ispuštaju vođstvo, ali ni ne uspevaju da naprave osetniju razliku.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde brincadeira Luka Mitrovic koji igra gotovo perfektan meč, sa 13 poena i dva skoka, Eron Vajt je dodao 9 poena, dok Nikola Kalinić ima osam poena, tri skoka i pet asistencija. Kod gostiju su se istakli bivši igrači crveno-belih Jaka Blažič eu Alen Omić sa 14, odnosno 11 poena.

Takođe važno je napomenuti da je u Pioniru Dejan Stankovic, trener aktuelnog šampiona Srbije u fudbalu, koji je došao da bodri košarkašku sekciju sportskog društva.

Source: Sportske vesti – HotSport by hotsport.rs.

*The article has been translated based on the content of Sportske vesti – HotSport by hotsport.rs. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!