Samsung Galaxy Z Fold 4 Görselleri Ortaya Çıktı

Son birkaç hafta içerisinde, Samsung’un dördüncü nesil katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 4 e Galaxy Z Flip 4 hakkında çok sayıda sızıntı bilgi ortaya çıkmaya başladı. Sızıntı bilgiler, katlanabilir akıllı telefonun ekran boyutu, teknik özellikleri ve daha fazlası olmak üzere pek çok ayrıntıyı içeriyor. Ayrıca sızıntılar sayesinde, akıllı telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda da bilgi edinmiştik. Bugün ise Samsung Galaxy Z Fold 4 tasarımı hakkında çok daha net bir bilgi edinebiliyoruz.

OnLeaks, Samsung’un yaklaşan katlanabilir amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Z Fold 4’ün sızdırılmış görsellerini kullanıcılar ile paylastı. Aşağıda yer alan görsellerde de görebileceğimiz üzere, yeni katlanabilir cihaz selefi Galaxy Z Fold 3’e çok benziyor. Encontre uma câmera bölümünde yer alan camera bölmesi ise Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S22 Ultra’da bulunan bölme ile benzer olacak şekilde tasarlanmış.

Bunların haricinde, yeni katlanabilir akıllı telefon selefinden daha düz ve biraz daha geniş görünüyor. Bu bilgi, Samsung’un hem harici hem de ana ekranların en boy oranını değiştirdiğini iddia eden yakın tarihli bir sızıntı ile de örtüşmekte. Sızdırılan görsellerde görülen diğer dikkat çekici tasarım öğeleri arasında üst ve alt kenarlardaki hoparlör ızgaraları, bir USB Type-C bağlantı noktası ve yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı yer aliyor.

OnLeaks ayrıca, yeni katlanabilir cihazın 6.2 inçlik bir kapak ekranına ve 7.6 inçlik bir ana ekrana sahip olacağını açıkladı. Cihaz, katlandığında 155 x 130 x 7,1 mm, açıldığında é 158,2 x 128,1 x 6,4 mm ölçülerinde olacak. Galaxy Z Fold 3’ü katladığımızda 14,4 mmlik bir ölçüden söz edebiliyoruz. Bu da yeni cihazın daha ince olabileceğini bizlere gösterebileceği gibi çok doğru bir tahmin de olmayabilir.

O novo Samsung Galaxy Z Fold 4 possui uma tela de telefone de 4.400mAh, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC’ye ve Galaxy S22 Ultra ile todas as lentes de telefoto são olacağını belirtelim. Cihazin; Bej, Siyah ve Gri olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile geleceğini de ekleyelim.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!