Sebevědomá jako Christina Aguilera | MODA.CZ

Od téhle divošky s blonďatou hřívou a ekvádorsko-kanadskými kořeny bychom všechny mohly brát lekce přirozené sebedůvěry, temperamentu a ženskosti. Ne, její úspěch nepřišel hned. Ale ona jako por vždycky věděla, zač stojí – a počkala si, až to objeví i okolní svět. Z toho bychom si my, české ženy, mohly vzít příklad, nízké sebehodnocení je totiž často přesně to, co nás brzdí v rozletu. Vyzkoušet vůni, která nese jméno Christina Aguilera, por mohl být dobrý začátek!

Eau tão bonito: cítit se krásná v každém směru

Oslnivá a zářící vůně eau tão bela je milostným dopisem pro nás samotné i pro lidi, které potkáváme. Je inspirována mnoha tvářemi Christiny Aguilery a jejím přirozeným sebevědomím. Tato povzbudivá vůně nám dovolí citit se krásné ve všech smyslech toho slova a nechá nás tento pocit vyzařovat i navenek. S vůní Christina Aguilera eau tão bela vykvete náš vnitřní květ díky podmanivě sladkým tónům jahod a štiplavých citrusů v úvodu. V srdci je buket uvitý z květů v bohatém rozpuku, který zahaluje snový závoj z našlehané vanilky a heboučkého pižma.


Moonlight Bloom: mysteriózní a magická nálada

Opulentní květinová vůně je vytvořená pro romantické ženy, ve kterých měsíční svit probouzí vyzývavost a touhu po tajemství. Jste typ, který ožívá po půlnoci? Tahle provocativní směs bude pro vás jako stvořená. Neodolatelné tóny květin, které rozkvétají v noci, vás okouzlí svou krásou a povzbudí vaši odvahu a kreativní energii.

Podmanivá vůně Christina Aguilera Moonlight Bloom vás bude svádět bohatým spojením tmavých ovocných plodů a květin, které rozkvétají pouze v nočních hodinách. Perleťová švestka, černý rybíz a sametová jiřina vytvářejí strhující předehru k romantickému buketu nočního jasmínu, vínově červených růží a narcisů v srdci. Tmavé tobolky ibiškovce dodávají vůni v základu hřejivý nádech a společně s krémovým santalovým dřevem a průzračným pižmem vytvářejí dojem smyslnosti a tajemnosti měsíčního svitu.

Vyberte si tu pravou. Obě jsou k dostání v síti drogerií dm a Rossmann


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!