Setkání uživatelů SolidCAM 21. 6. 2022

Patek, 17 de fevereiro de 2022 16:17

Společnosti SolidVision, SolidCAM uma Ceratizit pořádají 21. června 2022 v Technickém centru Ceratizit ve Velkém Meziříčí, Sokolovská 250 setkání uživatelů SolidCAMu. Na programu je predstavení firmy Ceratizit, výběr z top funkcí SolidCAMu, drátové řezání DCAMCUT, simulace obrábění Eureka, pokročilé CAM školení a postprocesory. Účastníci budou seznámeni i s výběrem z top funkcí Solidworks, s novinkami a tipy + triky v SolidCAMu verze 2022.

Pozornost bude možné toké novo aplicativo SolidCAM Metal, SolidCAM Cloud é uma nova tendência.
Efektivní práci s představeným softwarem zajistí nabídka školení a díky konání akce v technickém centru budou k vidění i praktické ukázky obrábění na strojích s technologií 3D iMachining, víceosé dokonrančování a 5osé sražení sražení sražení. Doprovodným programem je 3D skenování a 3D tisk.

PROGRAMA KE STAŽENÍ

REGISTRO


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!