Siniaková si na trávě v Berlíně zahraje o třetí letošní deblový titul


Atualizar: 18.06.2022 16:33

Berlim – Tenistka Kateřina Siniaková si na turnaji na trávě v Berlíně zahraje o třetí letošní titul ve čtyřhře. 16. trofej z okruhu WTA.

První nasazený pár dnes v semifinále vyřadil domácí Sabine Lisickou s Kanaďankou Biancou Andreescuovou po setech 6:1, 6:3. V nedělním finále se Siniaková se Sandersovou utkají s francouzsko-švýcarskou dvojicí Alizé Cornetová, Jill Teichmannová.

Siniaková už letos spolu s Krejčíkovou ovládla úvodní grandslam sezony Australian Open. Titul slavila i na přípravném turnaji v Melbourne, kde startovala s Američankou Bernardou Peraovou. Na Roland Garros kvůli nákaze koronavirem u Krejčíkové nemohly obhajovat titul a Siniaková klesla v deblovém světovém žebříčku z prvního místa na aktuálně čtvrté.


Source: České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!