Skládací Motorola Razr 2022 přinese inovovaný design um špičkové specifikace

  • Motorola byla jednou z prvních společností se skládacím smartphonem
  • Rok 2022 mais novo modelo Razr
  • Ten bude mit omlazený design a specifikace vlajkové lodi

Motorola minulý rok nepřinesla následovníka modelu Razr 5G

Společnost Motorola patří mezi výrobce, jenž přinesli skládací smartphone na trh mezi prvními. Modelo Její Razr se datuje do roku 2019. Následující rok následně firma přinesla lehce inovovaný model Razr 5G. Ani s jedním kouskem však nezaznamenala příliš úspěch, um tak rok 2021 žádný skládací modelo Motorola nepředstavila. Letos se to ale zřejmě změní. Nový Razr má totiž dorazit s inovovaným designem a špičkovými specifikacemi.

Skládací Motorola Razr ve třetí iteraci

Novo zprávy o Motorola Razr 2022 poskytl známý tipér Evan Blass prostřednictvím sociální sítě Twitter. Z nových informací se tak dozvídáme, že americká společnost pracuje na modelu s kódovým označením Maven, pod kterým se má právě ukrývat nový Razr. Ten dle všeho zapracuje především na designu. Stejně jako u předešlých generacích, tak i novinka bude mit takzvanou “véčkovou” konstrukci. Zatím ale nevíme, jak velký displej zde bude nasazen.

Nově se však máme zbavit velké vystupující brady a výřezu. Ten nahradí pouze malý průstřel, ve kterém se ukryje přední 32Mpx fotoaparát. Po vzhledové strance por tak měl telefon značně připominat konkurenční Galaxy Z Flip 3 od Samsungu. Výrazného upgradu se má dočkat taktéž externí displej, jenž bude především větší. Vedle něj následně Motorola nasadí nově dva fotoaparáty. Hlavní senzor se bude pyšnit rozlišením 50 Mpx, zatímco sekundární ultraširoký si vystačí s 13 Mpx.

Motorola Razr 5G

Motorola Razr 2022 más dorazit se spoustou novinek


Čtěte takeé: Recenze Motorola Edge 30 Pro – Výborný vlajkový telefon, musíte mu ale dát čas


Especificar vlajkové lodi

Pokud jde o výbavu modelu Razr 2022, tak Motorola nechce nechat nic náhodě. Dokonce por tento telefon měl dorazit ve dvou variantách, přičemž jedna nabídne processador Snapdragon 8 Gen 1, zatímco ta druhá Snapdragon 8 Gen 1 Plus. K dispozici má následně dostat 8 GB nebo 12 GB RAM. Pro data uživatele bude připraveno úložiště o kapacitě 256 GB ou 512 GB.

Co se týče představení, tak novinka má být v Číně uvedena v červenci nebo v srpnu. Na globální trhy por však měl telefon dorazit o něco později. Bohužel zatím ale není známa cena. Některé zdroje však tvrdí, že Razr 2022 por měl stát podobně jako předešlé modely. Ty startovaly na 1399 dolarech, což je v přepočtu zhruba 33 000 korun, a to rozhodně není málo. Uvidíme tedy, jak to se skládací Motorolou nakonec dopadne. Vzhledem ke své minulosti ale mají na čem pracovat.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!