Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

zdroj: pexels.com

Jak vytvořit perfektní a nenásilný účes jednou pro vždy? Vsaďte na skřipce, látkové gumičky, sponky a další skvělé doplňky, které ozvláštní váš outfit i celkové vzhled. I mladší parádnice si najdou to své.

Praktické skřipce

Skřipce už dávno nepatří jen do sprchy či vany, můžete pomocí nich vytvořit jednoduché šik účesy. Opět se zase vrací do módy a mohou tak skvěle doplnit minimalistický outfit nebo vytvořit účes, který vám vydrží celý den. Skřipce sluší dlouhým i krátkým vlasům, dle potřeby. Vybírat můžete z několika různých tvarů, velikostí i barev.

Malý tip pro vás: pokud nechcete, aby vám skřipec klouzal ve vlasech, tak si vlasy můžete natočit kulmou nebo použít velké množství laku na vlasy.

Sponk do vlasů

Stejně nostalgické jako funkční jsou sponky všeho druhu, které se neustále vracejí a nezdá se, že por se v dohledné době chystaly někam zmizet. Můžete zvolit mezi klasickými sponkami, které zkrotí nezbedné vlasy nebo ozdobné spony s kamínky, květinami, perlami či jinou ozdobou.

zdroj: unsplash.com

Motýlky retrô

Kdo por to byl čekal? Ale i sponky ve tvaru motýlků se opět vracejí do módy. Jsou vhodné především pro mladší ženy a slečny. Můžete zde nesourodě kombinovat barvy, udržovat je synchronizované na obou stranach hlavy a nechat kousky vlasů vyčnívat nebo je můžete použít jako ozdobu bočního copu a dodat mu trochu života navíc.

zdroj: pexels.com

Látkové gumičky

Gumiček není nikdy dost! Dvojnásobně to platí právě u těch látkových. Gumiček existeuje několik, ale nejoblíbenější jsou právě ty v sametové verzi, kde můžete vybírat z elegantních barev, které vám budou ladit s outfitem. Látkové gumičky udrží váš culík nebo drdol po celý den a nelámou vlasy jako klasické.


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!