SteelSeries oferece um novo 60% klávesnici Apex Pro Mini s nastavitelnými OmniPoint spínači druhé generace

Klávesnice Apex od SteelSeries se rozrostly ou nový model, který potěší zejména vášnivé hráče. Novinka Apex Pro Mini fornece 60% de retorno para OmniPoint 2.0 spin. K dispozici bude drátová i bezdrátová variante.

Kompaktní klávesnice jsou pro hráče velmi důležité. Více prostoru pro myš se hodí v střílečkách, taktických titulech i při přenášení na LANky. Není proto divu, že SteelSeries představuje novou Apex klávesnici v kompaktním 60% proveení.

Apex Pro Mini bude k dispozici v bezdrátové a drátové variante. První modelo připojíte pomocí bezdrátové technologie Quantum 2.0 a USB-C donglu. Nechybí ani Bluetooth režim. Výdrž na baterii dosahuje u donglu až 30 hodin, v případě BT o 10 hodin více při základním podsvícení.

Obě klávesnice pojí jednotný vzhled a exteriér vyrobený z leteckého hliníku. Ve spodní části nalezneme výklopné nožičky. Zvolit si lze ze třech úhlů polohy. O drátové připojení se vždy stará pletený odpojitelný USB-C na USB-A kabel.

Velkým lákadlem klávesnice jsou spínače OmniPoint 2.0. Ty pracují v rozsahu activace 0,2 až 3,8 mm, přičemž si je lze individuálně nastavit. V softwaru je k dispozici funkce Dual Action, kdy lze na jednu klávesu naprogramovat dvě funkce. U takto kompaktní klávesnice jistě vítaná možnost.

Apex Pro Mini Wireless é fornecido por 259,99 euros, drátová variante stojí 199,99 euros. Příslušenství SteelSeries zakoupíte u našeho partnera CZC.cz.


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!