Sušená treska s vajíčkami. Na Ronaldov jedálniček spoluhráči frflú – Ofsajd – Šport

Jeho jedálniček je takmer taký dokonalý ako kopacia technika. Cristiano Ronaldo sa netají tým, že to, čo si dá do úst si veľmi starostlivo vyberá.

Foto: ,

Cristiano Ronaldo a jeho gólová radosť.

Podľa bulvárneho britského denníka O Sol sa však portugalská superhviezda snaží svoje stravovacie návyky natútiť aj spoluhráčom v Manchestru United.

Ronaldo mal svoje menu údajne predložiť aj šéfkuchárovi mužstva. S tým však u niektorých zo spoluhráčov nepochodil.

Cristiano Ronaldo Čítajte viac Neskutočný borec! Ronaldo x prvom zápase za United dvakrát napol sieť

„Má to rád a to, čo robí funguje. Ostatným sa to však nepáči, “povedal denníku zdroj blízky klubu.

Jednou z noviniek na jedálnom lístku hráčov Unidos por malo byť jedlo s názvom bacalhau – portugalská pochúťka pozostávajúca z nasolenej a sušenej tresky s vajíčkami.


Source: Pravda.sk – Šport – Futbal – Hokej by sport.pravda.sk.

*The article has been translated based on the content of Pravda.sk – Šport – Futbal – Hokej by sport.pravda.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!