ukrainlaste meelekindlusest ja ähvardavast täiuslikust tormist

Vabaduse väljakul korraldatud meeleavaldus Ukraina rahva toetamiseks.Foto: Andras Kralla

Teisipäevases Äripäeva raadio hommikuprogrammis küsime Eesti suursaadikult Ucrânia, kas ukrainlaste usk suuri sõnu tegevatesse Lääne-Euroopa riigijuhtidesse on veel säilinud ning millised meeleolud Kiievis valitsevad.

Lisaks suursaadik Kaimo Kuusele osaleb hommikuprogrammis Restate nõukogu liige Ardi Roosimaa, kelle käest uurime, kas kinnisvaras on saabumas täiuslik torm ning mida selle kaitseks annab ette võtta. Börsiinvestori Janeli Ruusmanni käest pärime, kui punane on tema portfell ning millise strateegia on ta edaspidiseks valinud.

Välisministeeriumi väliskaubanduspoliitika osakonna peadirektor Jüri Seilenthal räägib, miks ei ole WHO suutnud leevendada toidupuudust maailmas ning kuidas peaks lahendama Ukraina viljaekspordi problememi. Esmaspäevasest rektorite pöördumisest ajendatuna küsime Tallinna Ülikooli rektorilt Tõnu Viigilt, kuidas leevendada kriisi kõrghariduses.

Hommikuprogrammi juhib Lauri Leet ja uudised toob kuulajateni Anete Hela Pulk.

Saatepäev jätkub järgmiste saadetega:

10h00-11h00 “Sisuturundussaade”. Räägime hulgikaubandusest, täpsemalt PROMO Cash&Carry poodidest, mida on möödunud kuust alates Eestis kokku kolm ning mida em Sanitexil lähitulevikus plaanis veel kolm rajada.

Baltikumi suurima hulgumüügiettevõtte Sanitex Estonia tegevjuht Eigo Siimu räägib saates, mis võiks tihedas konkurentsis panna restrane apenas PROMO Cash&Carry kaubavaliku kasuks otsustama, toimub kaupade hindadega, kuhu Sanitex oma lähiaja fookuse suunab ning kuidas otsustama. Saadet juhib Mai Kroonmäe.

11h00–12h00 “Tund Investidor Toomase”. Külas on Swedbanki rahaasjade teabekeskuse juht ja popularse Facebooki grupos Kogumispäevik üks eestvedajatest Mari-Liis Jääger, kes räägib erinevatest nippidest, kuidas raha rohkem katte jääks ning mil määral on rahasäästmine viimastel kuudel muutunud. Samuti tuleb juttu suvepuhkustel ja reisimistega seotud säästunippidest. Lisaks räägib Jääger ka enda investeeringutest ja strateegiatest portfellis. Saadet juhib Jaan Martin Raik.

13h00-14h00 “Eetris em turundusuudised”. Fookuses on reklaamiseadus ning selle mõju turundusele. Saates arutletakse reklaamiseaduse lünkade üle, räägitakse alkoholi tarbimisest, finantsteenuste reklaami piirangutest, sotsiaalmeedia reklaamidest ning Influenciar tehtud reklaamijuhendist.

Saates em külas reklaamiagentuuri Tank loovjuht Joel Volkov ja Saku Õlletehase turundusjuht Eva Maarendi. Saadet juhib Keit Ausner.

15h00-16h00 “Kasvupinnas”. Saates räägitakse, kui palju soosib Eesti kliima maasikakasvatust, kui raske või kerge on leida maasikakorjajaid selle töö peale ning milliseid seadusemuudatusi sektor ootab.

Saates on külalisteks Kindel käsi OÜ tegevjuht Helen Kaskema ja Joosepi talu noorperemees Ranet Roositalu. Saadet juhib Juuli Nemvalts.

Kuulake Äripäeva raadiot Tallinnas ja Harjumaal 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz, Haapsalus 96,0 MHz, Saaremaal 101,7 MHz e Ida-Virumaal 94,6 MHz.

Kuulamislingi ja nädala saatekava leiate siit.

Source: https://www.aripaev.ee/ by www.aripaev.ee.

*The article has been translated based on the content of https://www.aripaev.ee/ by www.aripaev.ee. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!