V hre Loto si odnášajú dokopy MILIÓNY eur

Ilustračný obrázok k článku MEGA výhra!  Dvaja Slováci majú dôvod na radosť: V hre Loto si odnášajú dokopy MILIÓNY eur

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často.

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často.

Ilustračný obrázok k článku MEGA výhra!  Dvaja Slováci majú dôvod na radosť: V hre Loto si odnášajú dokopy MILIÓNY eur

V hre Loto padol v nedeľu v prvom ťahu jackpot 3 720 498,35 euros. V druhom ťahu dosiahla výhra 500-tisíc eur. TASR o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Tipos Ivana Skokanová.

Výherca jackpotu z prvého ťahu hry uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest Tiposu na západnom Slovensku. „K stávke na dva náhodné tipy – stĺpce si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Joker. Celú stávku si ešte predplatil na päť žrebovaní a obsluhe terminálu zaplatil 12,50 eura,” priblížila Skokanová. Dodala, že hráč mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní.

„Národná lotériová spoločnosť eviduje vo svojej histórii už 73 hráčov, ktorí sa stali vďaka číselným lotériám milionármi,“ poznamenala hovorkyňa.

Hráč, ktorý vyhral pol milióna eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest na strednom Slovensku.

„Tento hráč sa spoľahol na svoje čísla. Svoju stávku si predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil tri eurá,“ povedala Skokanová.

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často. Doteraz evidujú deväť takýchto žrebovaní, skonštatovala hovorkyňa.

Foto ilustrada

Neprehliadnite aj:

Zdroj: TASR

Najčítanejšie zo Slovenska

Source: Dnes24.sk by www.dnes24.sk.

*The article has been translated based on the content of Dnes24.sk by www.dnes24.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!