Vacijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Slovākiju / Diena


Vācija A grupas mačā pieveica Slovākiju ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

22.minūtē Vāciju vadībā izvirzīja Matiass Plahta, aposta rezultāta starpību dubultoja Leonhards Pfēderls – 2:0.

Slovākiem izdevās atspēlēt tikai vienus vārtus, 32.minūtē izceļoties Kristiānam Pošpīšilam.

Jau ziņots, ka A grupā piektdien Kanāda às 5:3 uzvarēja Vāciju, aposta Slovākija às 4:2 pieveica Franciju. Savukārt sestdien Dānija ar 9:1 sagrāva Kazahstānu, un Šveice ar 5:2 pieveica Itāliju.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) atstādināja no IIHF rīkotajām sacensībām visa Krievijas un Baltkrievijas izlases un klubus. Krievijas un Baltkrievijas vietā spēlēs Francija un Austrija, kuras bija rangā visaugstāk esošās izlases no valstīm, kam nebija paredzēts spēlēt augstākajā divīzijā.

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra vājākās komandas atšķirībā no pagājušā gada pametīs spēcīgāko divīziju, un nākamgad to vietā starp 16 labākajām būs Slovēnija un Ungārija.

2022.gada pasaules čempionāts Somijā norisinās no 13. līdz 29.maijam.


Source: Diena.lv by www.diena.lv.

*The article has been translated based on the content of Diena.lv by www.diena.lv. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!