Velký průvodce plavkových střihů | MODA.CZ

zdroj: se svolením Lisca

Pokud máte větší prsa

V případě větších a těžších ňader potřebujete dobrou oporu, a proto volte podprsenky s širšími ramínky. Doporučujeme podprsenky s pěnovými košíčky.


zdroj: se svolením Lisca

Kolekce: Tenerife, La Paz, Saint Tropez, Nantes

Pokud máte menší prsa

Nebojte se výraznějších střihů. Zvolte volánky, nabírání nebo módní rukáv. Fantazii se meze nekladou. Pokud chcete dekolt zvýraznit, ale malá prsa jsou pro vás předností – oblékněte se do pestrých barev. Opačném případě pro vytvoření bujného dekoltu vyzkoušejte push-up podprsenky.


Kolekce: Quênia

Schovat bříško

Odpověď najdete v detailech a barevných kombinací. Vsaďte na pestrý horní díl a jednobarevný spodní. Pozornost tak zůstane na pestrém dekoltu. Velmi módní jsou v posledních letech i kalhotky s vysokým pasem. A nakonec držte se pravidla – chcete-li zdůraznit něco, co je vaší předností, zvolte světlou barvu a naopak, maskujte barvami tmavými.


Kolekce: Quênia

Širší boky

Zde platí stejné pravidlo jako u břicha – pestrý top s aplikacemi a spodní díl v basic stylu. Volte navíc perfektně padnoucí kalhotky. Zda-li jsou vaší pýchou například dlouhé nohy, vyzkoušejte boky „rozbít“ typem high leg.


Kolekce: Saint Tropez

Jestliže máte dlouhý trup

Zvolte bikinové kalhotky nebo s vyšším výkrojem – tip high leg. Opticky tak prodloužíte své nohy. U horního dílu postupujte spíše minimalisticky au spodního se naopak nebojte pořádně vyzbrojit.


Kolekce: Manila


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!