Víkend v znamení elektromobility môžete zažiť na Salóne Elektromomov 2022 Bratislava

Máj v Bratislave bude na Slovensku patriť elektromobilite. Salão Elektromomov 2022 Bratislavanajväčšia špecializovaná výstava elektromomov na Slovensku, do hlavného mesta zamieri už 20. až 22. mája 2022.

Do priestorov nákupného centra Bory Mall prinesie komplexný prierez elektromobilitou na Slovensku, vrátane aktuálnej ponuky vozidiel a tých najhorúcejších exkluzivít, praktických prednášok a pohľadu na budúceho smerovania budúcnosti mobilidade. Pripravené budú testovacie a zážitkové jazdy na elektromobiloch a plug-in hybridoch, ale aj zaujímavý program, vrátane súťaží o lákavé ceny.

56 modelov, 18 značiek a exkluzívne novinky

Salón Elektromomov 2022 Bratislava bude hostiť najväčšie mená automobilového priemyslu a segmentu e-mobility. Na účastníkov čaká 56 elektromomov a plug-in hybridov zo súčasného portfólia 18 značiek: ŠKODA AUTO, KIA, Jaguar Land Rover, Audi, BMW, Citroën, DS Automobiles, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Mercedes-EQ, Opel, Peugeot, Suzuki, Volvo e Tesla.

Medzi mimoriadnymi novinkami, é conhecido por objavia exkluzívne na Salóne Elektromomov 2022 v Bratislave zažiaria špičkové modely ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV, Ford Mustang Mach-E GT, KIA EV6, Volvo C40, BMW i4 e BMW iX.

Testovacie jazdy pre každého záujemcu

Nebude to len o prednáškach, diskusiách a statickej výstave nových vozidiel. Súčasťou akcie sú aj testovacie jazdy, v rámci ktorých si každý účastník môže v prípade záujmu vyskúšať modernú elektromobilitu na vlastnej koži.

Na vyskúšanie je pripravený rozsiahly zástup najnovších elektrických áut, napríklad aj toké špičky segmentu ako ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV, KIA EV6, EQB od Mercedes-EQ, Jeep Wrangler 4xe, Land Rover Defender PHEV a Discovery Sport PHEV, PEUGEOT , DS7 CROSSBACK E-TENSE, BMW iX a Tesla Model Y. Všetky tieto, a omnoho viac, modelov sim môžete vyskúšať priamo na Salóne Elektromomov Bratislava 2022.

Programa Svieži pod taktovkou zvučných mien

Návštevníkov čaká trojdňový program plný praktických a zaujímavých informácií, prepletený výstavou vozidiel a jazdami, ktorý bude prebiehať v réžii známych moderátorov. V piatok 20. mája sa na vás teší Michael Szatmary. V sobotu 21. mája moderátorskú štafetu prevezme Slávo Jurko. Rozhodne sa máte na čo tešiť!

  • Výstavná časť a testovacie jazdy budú prebiehať počas všetkých troch dní akcie, a to v čase od 10. do 18. hodiny.

  • Prezentácie a diskusie prebehnú v piatok a sobotu od 13. do 17. hodiny.

  • V piatok bude v rámci programu prebiehať priamo z pódia aj živé vysielanie relacie Pozor, zákruta!

Súťaže pre registrovaných účastníkov

Aj tento rok sa môžu návštevníci zapojiť do súťaže o pekné výhry. Stačí sa zaregistrovať na e-salon.sk, vstupenkou em preukázať pri vstupe nakciu a byť prítomný pri žrebovaní. Registrácia aj vstup sú otvorené pre všetkých úplne zadarmo.

Parceiros: Jaguar Land Rover, KIA, ŠKODA AUTO Slovensko, Tatra Leasing

Parceiro especial: ZSE Drive

Parceiros: Air-Wheel.sk, Autopolis, AgeVolt, Audi Centrum Bratislava, Group M, Citroën, DPD, DriveTesla.sk, DS Automobiles, EV-GP, GreenWay, Motor-Car, Opel, Peugeot, Sminn, Suzuki, TOP Auto Bratislava, UGV Chargers, Burger King, Kávoholik

Parceiros de mídia: PodKapotou.sk, TOUCHIT.sk, NEXTECH, Divino, Autobazar.EU, MojElektromobil.sk, MojAndroid.sk

Organizadores: MôjElektromobil, Bory Mall, EVlers, oz

Zobrazit Galério

Source: Nextech by www.nextech.sk.

*The article has been translated based on the content of Nextech by www.nextech.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!