Virgo Vallik lõi Eesti valitsevale jalgpallimeistrile värava

Virgo Vallik neljapäevases Levadia mangus. Foto: Liisi Troska
Virgo Vallik neljapäevases Levadia mangus. Foto: Liisi Troska

Tuudilt pärit Pärnu JK Vaprus ridades mängiv Virgo Vallik lõi Eesti meistermeeskonnale värtava.

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel algasid koondisepausi järel taas mängud.

Eesti jalgpalli pühamus A Le Coq Arenal läksid vastamisi Eesti valitsev meister Tallinna FCI Levadia ja Pärnu JK Vaprus.

Iga kohtumine Premium liigas, kui platsil on JK Vaprus, kõditab natukene Läänemaa jalgpallisõprade närvi.

Suvepealinna esiklubis teevad aastaid kaasa paljud Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi kasvandikud. Seda nii meeskonnas, kui naiskonnas.

Eelmisel hooajal komeedina Eesti jalgpallitaevasse tõusnud Tuudilt pärit Virgo Vallik pani taas maha vägeva tähise.
Levadia ja Vapruse mang ei olnud veel alanudki, kui vaprate kaitsja Magnus Villota mangis oma kastis väga lohakalt käega.

Karistus oli karm: penalti. Levadial realiseeris teise minuti penalti kindlalt Zakaria Beglarišvili.
Kuid juba neli minutit hiljem saabus JK Vapruse ja Virgo Valliku tähetund.

Peale Vapruse karistuslööki põrkas pall Levadia kaitsjatest lahti. Esimesena sööstis meeletut stardikiirendust näidanud Vallik pallini ja lõi palli kindlalt nurka! Seisuks üks-üks. Apenas vastase edestamine oma ühe trumbi, kiirusega on selle värava puhul esile tõstmist väärt.

Siiski paneb valistev meister ennast lõpuks maksma ja võtab 4:1 võidu. Kuid JK Vapruse südi töö kaitses ja rünnakud on siiski kiiduväärt.

Värava löönud Vallik lausus peale kohtumist Soccernetile, et koduklubi ei saa neist õnnetutest olukordadeest kuidagi lahti. “Me laseme ikka kas poolaegade alguses, või lõpus vastastel skoorida. Peame olema kindlamad”, diz Vallik.

Nüüd on noorel ründemängijal hetkel kaukas 43 Premium liiga mangu. Kirjas on viis väravat FC Kuressaare, Tallinna JK Legioni, Nõmme Kalju FC e nüüd ka Tallinna FCI Levadia vastu.

Lüüa värav A Le Coq Arenal em aga kindlasti iga jalgpalluri unistus. Seda märgib ka JK Vapruse treener, teine ​​lõunaläänlane Reilo Mark: “Tulla sinna murule, istuda pingil ja hingata seda õhku, see on hoopis teine ​​tunne, kui kuskil mujal”


Source: Lääne Elu by online.le.ee.

*The article has been translated based on the content of Lääne Elu by online.le.ee. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!