Você quer RPG de fantasia clássico je nejlepší? Mrkněte se na náš nový redakční žebříček


Ano ano, pouštíme se na tenký led. Některá z klasických RPG mají natolik kultovní status, že pokud bychom do hlasování pustili jen zaryté fanoušky, bude na prvním místě přeplněno. Náš úkol ale nebyl velebit staré klasiky, nýbrž podívat se na ně kritickým okem současného hráče a srovnat je s novými tituly, které kričejí v jejich šlépějích.

Zasedli jsme tedy k poradnímu stolu ve složení Aleš, Vašek a Jiří a vytvořili náš osobní žebříček nejlepších fantasia RPG klasického ražení. A rovnou upozorňujeme, že se do něj nemohly dostat všechny významné tituly, takže pokud máte svůj tajný tip, klidně nám o něm dejte vědět do komentářů. A to stejné platí iv případě, že s naší výsledkovou listinou nebudete souhlasit – lepší vášnivá diskuze než diskuze žádná!


Source: Games by games.tiscali.cz.

*The article has been translated based on the content of Games by games.tiscali.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!