Vybuchne prestupová bomba? Slovan má na háčiku veľkú rybu – Fortuna liga – Futbal – Šport

Slovenský representante Juraj Kucka má namierené do Slovana Bratislava.

Foto: ,

Marek Hamšík a Juraj Kucka pri gólovej radosti počas zápasu s Azerbajdžanom v júni 2019.

Tridsaťpäťročný futbalista je podľa denníka Šport v rokovaniach s úradujúcim majstrom.

Už 92-násobný reprezentant v ostatnom ročníku hosťoval na Britských ostrovoch z Parmy, kde mu na konci mesiaca vyprší trojročná zmluva.

S Watfordom sa mu však nepodarilo zachrániť sa v Premier League zachránil, a tak sa obzerá po novom angažmáne ako voľný hráč.

„Nič nevylučujem, ani návrat na Slovensko. Momentálne riešime moju budúcnosť s agentom,“ povedal Kucka na júnovom zraze reprezentácie.

Niekdajší hráč Trabzonsporu, FC Janov či AC Miláno hral naposledy doma v roku 2008 v ružomberskom drese, odkiaľ 1. janeiro 2009 prestúpil do Sparty.

Nasledne sa odrazil k výnimočnej kariére, ktorú lemujú aj tri veľké turnaje pre Slovensko v ére samostnosti – MS 2010, ME 2016 a 2020.


Source: Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk.

*The article has been translated based on the content of Pravda – Šport – Futbal – Hokej by futbal.pravda.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!