Vyznamenání pro Samsung! Nadále bude dodávat elektroniku významnému partnerovi

  • Být součástí monarchie, obzvláště té britské, to není jen tak
  • Tento život s sebou nese spoustu výhod, ale pochopitelně i příkoří
  • Věděli jste například, že má britská královská rodina oficiálního dodavatele elektroniky?

Samsung obhájil titul Royal Warrant a pokračuje jako dodavatel elektroniky britského královského dvoru

Být součástí britské královské rodiny znamená, že vše musí mít nějaký řád a určitá pravidla. Byť por se nabízela myšlenka, že královský původ znamená naprostou svobodu, je tomu přesně naopak. Její členové si například nemůžou kupovat elektroniku dle svého uvážení a musí ji brát od dodavatele, kterého mají stanoveného. Naštěstí jsou v tomto ohledu v dobrých rukách.

Když telefone pro královnu, tak jedině Samsung

Technologický moloch Samsung se dočkal prodloužení titulu Royal Warrant, což znamená, že i nadále pokračuje jako oficiální dodavatel spotřební elektroniky pro britskou královskou rodinu. Kromě toho jí výrobce bude dodávat širší sortiment zboží a spotřebičů.

Pro jihokorejského výrobce se jedná o obrovskou poctu as opětovným udělením tohoto titulu se společnost ocitla na prestižním seznamu po boku ostatních špičkových značek. Nutno podotknout, že Samsung se stal oficiálním dodavatelem elektroniky na královský dvůr v roce 2012.

Garantia Real Samsung

Takto vypadá prestižní odznak Royal Warrant


Čtěte takeé: Samsung posílá velmi šikovné funkce z fotoaparátu Galaxy S22 pega na starší modely


Výhradní dodavatel má historický odkaz

Titul Royal Warrant značící dvorního královského dodavatele, ať už elektroniky či jiného zboží, je silně zakořeněný v historii a jeho původ sahá až do 15. století. V současné době ho udílí přímo královská rodina a je jasné, že pro Samsung je to obrovská čest.

Dle oficiálního prohlášení si jihokorejský gigant tohoto opětovného udělení titulu Royal Warrant velmi cení a rozhodně ho nebere na lehkou váhu. Nabídka elektroniky pro královskou rodinu se, oproti minulosti, ještě rozroste a je jasné, že Její Veličenstvo je v těch nejpovolanějších rukách.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!