Zakaznická loteria de Applu? Klíčový prvek iPhonu 14 vyrobí hned tři výrobci

  • Největší mobilní premiéra letošního roku se kvapem blíží
  • Apple představí očekávané iPhony 14 na podzim
  • Víte, od koho bude brát jablečný gigante displeje?

Displeje pro iPhony 14 budou Applu dodávat prověření výrobci, se kterými spolupracuje dlouhodobě

Stejně jako každý rok, i letos bude představení nových iPhonů obrovskou událostí. Dočkáme se lehce přepracovaného designu, dílčích novinek a vůbec nepochybujeme o tom, že to Apple podá, ostatně jako pokaždé, ve velkém stylu. O iPhonech 14 se již nějakou tu dobu spekuluje a nejnověji jsme se dočkali zajímavých informací ohledně displejů.

Tři dodavatelé, dva typy displejů

Jak informar servidor 91móveisnové iPhony 14 dostanou displeje od prověřených dodavatelů, které Aplicação tuto komponentu poskytují již tradičně. Na mysli mais trojku Samsung Display, LG Display a firma BOE, você pode usar o davatelů se nemění. A stejně jako vloni, i letos budou k montáži nových iPhonů dodávat dva typy panelů.

Nove jablečné telefony s pořadovým číslem 14 dorazí ve čtyřech samostatných verzích s označením iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Mluví se ale io tom, že namísto označení Max por mohl výrobce použít Plus a vrcholná verze por se tedy jmenovala Pro Plus. To nám ale moc pravděpodobné nepřijde a budeme se držet původního označení.

iPhone 14Pro

Vrcholné verze dostanou přepracovaný výřez um painel LTPO


Čtěte takeé: Quer comprar o iPhone 14? Už známe datum, které zajímá všechny fanoušky Applu


OLED pro všechny

Stejně jako u předchozí gera um vlastně i té předtím, leve letos dostanou všechny iPhony panely typu OLED. Zatímco základní dvojice se může těšit na displeje typu LTPS, vrcholná dvojice dostane modernější panely s technologií LTPO. Mluví se o tom, že i základní modely konečně dostanou vyšší obnovovací frekvenci, což por byla určitě vítaná novinka.

Bez variabilní obnovovací frekvence, pochopitelně. Ta zůstane vyhrazena vrcholným verzím Pro a Pro Max (Plus?) a tato dvojice por mohla dostat tomar vytouženou funkci Always-on. Co se úhlopříček týče, tak v tomto ohledu se nic nezmění a dočkáme se velikosti 6,1 palce pro základní verzi a specifikaci Pro a 6,9palcový panel dostane dvojice Max a Pro Max.

Hlavní rozdíl hledej vpředu

Pravděpodobně největšího rozdílu se dočkáme na čelní straně vrchoných verzí Pro a Pro Max. Standardní výřez por měl být přepracován do podoby se dvěma částmi – jedna bude obsahovat komponenty nezbytné pro technologii Face ID a druhá čelní kamerku. Nově por tedy měl být tento rušivý elemento mnohem kompaktnější a bude kombinovat tvar piulky s klasickým průstřelem.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!