Značky iRobot, Owlet a leaf aprenda predstavili v Prahe zaujímavé novinky

Spoločnosť Certus Mercatus je od januára tohto roka novým distribútorom značky iRobot pre slovenský a český trh. Okrem toho však zastrešuje aj Owlet uma folha aprender. Boli sme pozvaní na tlačovú konferenciu do Prahy, kde prebehlo predstavenie nových produktov týchto jednotlivých firiem. Dočkali sme no bližšieho predstavenia veľmi inteligente robotického vysávača iRobot Roomba j7+.

iRobot Roomba j7+: Robotický vysávač podporovaný umelou inteligenciou

Začnime produktom značky iRobot. Prezentácii sme com dočkali uvedenia nového iRobot Roomba j7+. Dovolíme si tvrdiť, že ide o jedného z najinteligentnejších robotických vysávačov na svete. V reálnom čase identifikuje predmety vo svojom okolí. Rozpoznať dokáže napríklad či pred ním ležia káble a automaticky ich obíde.

Spoločnosť si je tak istá schopnosťou svojej umelej inteligencie, že zaručuje výmenu celého vysávača v prípade, že por povysával exkrementy od vášho domáceho miláčika. V prípade, že by narazil na predmet, o ktorom si nie je istý, či ho môže povysávať, odfotografuje vám ho a pošle do smartfónu cez aplikáciu.

iRobot Roomba j7+
iRobot Roomba j7+ | Zdroj: Certus Mercatus

Ak mu odpoviete, že danú vec povysávať môže, vráti sa a vykoná, čo je potrebné. V inom prípade mu môžete taktiež povedať, nech predmet preň predstavuje napríklad trvalú prekážku. Nový iRobot Roomba j7+ do stanice s pomenovaním Clean Base automaticky vyprázdni až 60 plných zásobníkov. Na jedno nabitie vydrží bežať až 90 minút a pokiaľ do bude potrebné, počas atividade sa vráti do nabíjacej stanice a neskôr bude pokračovať v nedokončenej úlohe.

iRobot Roomba j7+
iRobot Roomba j7+ | Zdroj: Certus Mercatus

Jednou z hlavných prednostní vysávačov iRobot sú služby iServis Premium. Ide o podporu cez infolinku a riešenie reklamácií Pick & Return. V prípade, že sa vám vysávač pokazí, príde si poň kuriér a do 10 dní máte svojho pomocníka opraveného späť. Servis pritom môžete využívať aj mimo záručnej doby, čo rozhodne poteší.

Na záver spomenieme, že v Spojených štátoch amerických sa predáva i tyčový vysávač a taktiež aj čističky vzduchu, no pandemiaké obdobie spôsobilo oneskorenie dodávok pre náš trh. Tieto produkty em tak k nám dostanú inokedy.

Ukázali sa aj novinky od spoločností Owlet a leaf learn

Značka Owlet nám ukázala svoje novinky, slúžiace na monitorovanie bábätok. Zaujímavé bolo aj vystúpenie českej folha firme aprender, ktorá nám ukázala inteligentné pestovanie rastlín.

Vďaka špeciálnym kvetináčom a aplikácii si už za zopár dní môžete vypestovať napríklad zeleninu, ktorá bude obsahovať podstatne väčšie množstvo živín a vitamínov a to bez použitia akéhokoľvek hnojiva. Ide o spojenie toho najlepšieho z prírody a moderných technológií.


Source: MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk.

*The article has been translated based on the content of MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!